Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Yaz Kursları 2024

İnteraktif ve Yoğun İngilizce Kursu

CIU 1997 yılında 81 öğrenci ve 45 personel ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana küresel gelişime ve işbirliğine büyük önem vermiş, bu sayede uluslararası alanda tanınan ve saygın bir yükseköğretim kurumu haline gelmiştir. 25 yılda 20.000 öğrenciye ve 1000’i aşkın çalışana ulaşmıştır. Sunduğu programlar için çok sayıda saygın akreditasyon kurumundan akreditasyon almış ve sunduğu eğitimin kalitesini artırmak için birçok kuruluşa üye olmuştur.

Akademik mükemmellik, sürdürülebilir gelişim, sürekli yenilik ve çeşitlilik ilkelerini takip eder. Öğrencilerinin yaşam boyu başarı elde etmeleri adına ilerlemeye kararlı bir kurumdur.

MEC olarak “CIU International Summer Courses” kapsamında düzenlediğimiz İngilizce Dil Okulunun tek ve yetkili temsilcisi olarak dünyanın heryerinden ortaokul ve lise öğrencilerine hem İngilizce dil becerilerini geliştirdikleri hem de üniversite kampüs yaşamını deneyimledikleri unutulmaz bir yaz dönemi vaad ediyoruz.

Bu kurs; İngilizce dil becerilerini, dili kullanma noktasında, farkedilir bir biçimde geliştirmeyi hedefleyen Genel İngilizce kursudur.

My Community” felsefemizin prensipleri ile geliştirilen ve derslere entegre edilen atölye çalışmaları, öğrencilere eşsiz bir öğrenme deneyimi sunar.

Spor, gezi ve eğlenceli akşam etkinlikleriyle zenginleştirilmiştir.

Öğrencilerin yaşayacağı bu deneyim onların İngilizce becerilerini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda uluslararası bir topluluk içinde yaşam becerileri kazanmalarını ve ve otonom becerileri geliştirmelerini destekler.

2023 Türkçe broşür için buraya tıklayabilirsiniz.

Yaz Kursları Kıbrıs ve İstanbul seçenekli olarak gerçekleşecektir. Lütfen kurs yerinizi seçiniz.